+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

Financování

Společnost ARBO, spol. s r.o. poskytuje svým zákazníkům v rámci uskutečněných obchodů bezplatný servis v oblasti finančního poradenství. Tento servis a poradenství se týká především bezplatného zpracování všech podkladů týkající se následujících způsobů financování.

a) Finanční pronájem - leasing

Spolupracujeme především s těmito společnostmi, které poskytují leasingové služby: UniCredit Leasing CZ, a.s., Deutsche Leasing ČR, spol. s r.o., Erste Leasing, a.s., MONETA Money Bank, a.s., MONETA Leasing, s.r.o.
Na zákazníkovo vyžádání je možno předložit předběžný splátkový kalendář.
Leasing slouží k financování strojů a technologií.

b) Bankovní úvěr s podporou PGRLF

Hlavní činností PGRLF je poskytování podpory zemědělské veřejnosti formou dotací úroků z komerčních úvěrů, finanční podporou pojištění, poskytováním záruk, půjček a úvěrů, a to v široké škále programů napomáhajících zvyšovat konkurenceschopnost českého zemědělství.

Financování nákupu strojů a technologií prostřednictvím úvěru s podporou PGRLF je dnes pro naše zákazníky nejschůdnější cesta k naplnění svých investičních záměrů jak pro investice do strojů pro rostlinnou výrobu, tak i do technologií pro živočišnou výrobu.
Prostřednictvím PGRLF lze získat dotaci úroků z poskytnutého úvěru. Mladí zemědělci do 40 let pak mohou získat další 1 % navíc jako bonus, který slouží jako podpora jejich podnikání.

c) Investiční dotace ze strukturálních fondů EU (SZIF)

Naše společnost vám pomůže ve spolupráci s pověřenými agenturami se zpracováním veškeré agendy potřebné pro získání investiční dotace v rámci programu rozvoje venkova na široké spektrum investic potřebných ve vašem zemědělském podniku.

Financování strojů a technologií

Naše společnost se vždy snaží najít pro svého zákazníka nejoptimálnější způsob financování.

Možnost osobní konzultace k jednotlivým způsobům financování.

Stránku pro Vás připravil ekonom společnosti

Ing. Martin Vejskal

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2021 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz