image
Drobečková navigace

Společnost > Aktuality > Traktory New Holland T5 nabídnou více výkonu a točivého momentu

Traktory New Holland T5 nabídnou více výkonu a točivého momentuNové traktory New Holland T5 pokrývají segment traktorů s výkonem od 80 koní do 120 koní. Jsou vybaveny vylepšeným čtyřválcovým motorem se zvětšeným zdvihovým objemem 3,6 litru, který poskytuje vyšší výkon a točivý moment. Maximální točivý moment je navíc dosahován při nižších otáčkách (1300 ot./min.). Soulad s emisní normou Stage V zajišťuje patentované řešení Compact HI-eSCR2 vyvinuté společností FPT Industrial. Tento systém integruje oxidační katalyzátor (DOC), systém filtrace pevných částic a selektivní katalytickou redukci (SCR) do jediného prvku, který je umístěn pod kapotou traktoru New Holland T5. Kompaktní systém HI-eSCR2 je bezúdržbový; během celého životního cyklu nevyžaduje výměnu komponent ani mechanické čištění. Vylepšený hydraulický a elektrický systém umožňuje snadný přístup ke všem servisním bodům.

New Holland T5 Utility

Nová řada traktorů New Holland T5 Utility taktéž nyní vyhovuje emisní normě Stage V. Nabízí vyšší výkon o 5 k a +10 % točivého momentu, přičemž maximálního točivého momentu je dosaženo při nižších otáčkách.

Komfortní kabina traktoru New Holland T5 VisionView má velkou prosklenou plochu a štíhlé sloupky. Široké střešní okno zajišťuje dobrý výhled na nakladač ve zvednuté poloze. Intuitivní, ergonomicky uspořádané ovládací prvky zvyšují komfort obsluhy a snižují únavu při dlouhých pracovních dnech.

New Holland T5 Utility je ideální traktor pro intenzivní práci s čelním nakladačem díky velké nápravě, která zajišťuje větší nosnost a stabilitu.

New Holland T5 Electro Command

U modelů New Holland T5 Electro Command došlo ke zvýšení výkonu u modelů na spodní hranici řady a také ke zvýšení točivého momentu o 5 % u všech modelů. Maximální točivý moment je nyní dosahován při nižších 1 300 otáčkách za minutu. Objem palivové nádrže byl zvýšen na 174 litrů.

Tři modely řady New Holland T5 – s výkonem 101 koní, 110 koní a 117 koní – jsou vybaveny známou převodovkou Electro Command semi powershift – umožňuje řazení bez použití spojky a automatické řazení. Výhodou traktorů New Holland T5 Electro Command je také proslulé odpružení přední nápravy Terraglide, které pomáhá zajistit hladkou jízdu i v tom nejnáročnějším terénu. Ve spojení s odpružením kabiny Comfort Ride snižuje vibrace. Prostorná kabina VisionView poskytuje panoramatický výhled do všech stran. Stejnou efektivitu provozu v noci a za zhoršených světelných podmínek zaručuje balíček 360stupňového LED osvětlení.