image
Drobečková navigace

Společnost > Aktuality > Nový vlajkový traktor New Holland T7.340 HD s PLM Intelligence nabídne více výkonu

Nový vlajkový traktor New Holland T7.340 HD s PLM Intelligence nabídne více výkonuNew Holland uvádí na trh nový vlajkový model New Holland T7.340 HD s technologií PLM Intelligence. Nový traktor o výkonu 340 koní zdědil design a klíčové vlastnosti po zavedených traktorech New Holland T7.290 HD a New Holland T7.315 HD, které zůstávají v nabídce, ale nabízí vyšší výkon v rámci stejných rozměrů a hmotnosti. Zahrnuje také nové technologie, které byly poprvé použity u nedávno představeného traktoru New Holland T7.300 LWB.

New Holland T7.340 HD, který rozšiřuje nabídku traktorů HD dále do segmentu vysokých výkonů, je poháněn motorem FPT Industrial ECOBlue HI-eSCR 2 NEF (Stage V) se servisními intervaly 750 hodin, které jsou až o 50 % delší než u některých konkurentů. Díky vylepšené hlavě válců, pístům a chlazení dosahuje motor maximálního točivého momentu 1 353 Nm a za všech podmínek produkuje maximální výkon 340 koní. S objemem 630 litrů má New Holland T7.340 HD největší palivovou nádrž v tomto segmentu.

Plynulá převodovka New Holland AutoCommand s rychlostí 50 km/h těží z vylepšení hnacího ústrojí a nových převodů, a také zadního diferenciálu s vyšší kapacitou.

Potřeby manipulace s nářadím splňuje zadní závěs o nosnosti 11 058 kg a volitelný přední závěs o nosnosti 6 016 kg. Hydraulický systém nového vlajkového traktoru New Holland T7.340 HD nabídne 165 nebo volitelných 220 l/min. Zadní vývodový hřídel nabízí 540, 540E, 1 000 a 1 000E otáček za minutu a přední vývodový hřídel nabízí otáčky 1 000 a 1 000E.

Model New Holland T7.340 HD také přináší vyšší úroveň konektivity. Integruje systém Tractor Implement Management (TIM), který umožňuje přenos informací do a z připojeného kompatibilního nářadí a zvyšuje produktivitu tím, že poskytuje určitý stupeň kontroly nad traktorem – například automatickou změnu rychlosti jízdy vzhledem k hustotě hmoty při lisování.

Stejně jako u ostatních traktorů New Holland T7 HD si může obsluha nastavit klíčové ovládací prvky pro maximální pohodlí prostřednictvím loketní opěrky SideWinder Ultra, standardního dotykového terminálu IntelliView 12 kompatibilního s ISOBUS a volitelného druhého displeje IntelliView 12. IntelliTurn a Headland Turn Sequencer II zase zajišťují automatické otáčení na souvratích, řízení a ovládání nářadí.

Mezi další komfortní funkce kabiny traktoru New Holland T7.340 HD patří vylepšená zvuková izolace, která snižuje hladinu hluku na nejnižší hodnotu v segmentu 66 dBA, a dále větší úložný prostor a možnost volby displeje CentreView s údaji o traktoru, který zobrazuje důležité informace v zorném poli řidiče uprostřed volantu. Odpružení kabiny Active Comfort Ride zvyšuje pohodlí a produktivitu na poli i na cestách, zatímco vylepšená klimatizace zlepšuje atmosféru v kabině a balíček 360° LED osvětlení usnadňuje práci v noci.

 

Autor: Milan Jedlička
Foto: New Holland