image
Drobečková navigace

Společnost > Aktuality > MyCNHIStore – nový internetový obchod s náhradními díly pro Case IH, Steyr a New Holland

MyCNHIStore – nový internetový obchod s náhradními díly pro Case IH, Steyr a New HollandCNH Industrial spustil nový online e-shop s náhradními díly MyCNHIStore, který zjednodušuje a urychluje proces nákupu originálních dílů pro majitele strojů všech tří značek zemědělské techniky – Case IH, Steyr a New Holland.

Nová platforma elektronického obchodu MyCNHIStore usnadňuje a urychluje proces výběru a nákupu a umožňuje zákazníkům najít potřebné díly přesně v okamžiku, kdy je potřebují.

MyCNHIStore je spuštěn ve všech evropských zemích a zahrnuje možnost vybrat a objednat díly kdykoli. Nákupní košíky pro více značek a více prodejců umožňují zákazníkům nakupovat díly pro všechna jejich zařízení bez ohledu na značku/segment. Platforma umožňuje zákazníkům vyhledávat díly podle názvu/čísla dílu, čísla modelu stroje, sériového čísla nebo uloženého vozidla. Na počítači i mobilním zařízení si uživatelé mohou také prohlížet sestavy zařízení, aby se ujistili, že objednávají správný díl, a mohou si prohlédnout 360° fotografie dílů. Platforma byla nyní spuštěna na britském trhu pro značky Case IH a New Holland.

„Uvědomujeme si, že někteří zákazníci stále častěji upřednostňují provádět více obchodních transakcí online, zejména z důvodu pohodlí. Tyto nové webové stránky umožňují zákazníkům procházet katalogy dílů a snadno provádět online nákupy dílů k vyzvednutí nebo dodání, což šetří čas. Nová platforma také poskytuje nový digitální prodejní kanál a rozšířené obchodní příležitosti pro naše prodejce,“ uvedl Rosella Risso. Stránky poskytují plnou transparentnost cen a dostupnosti, jakož i časový plán a náklady na dopravu, a zachovávají profesionální kompetence dealerské sítě CNH Industrial při řízení realizace objednávek.

 

Autor: Milan Jedlička
Foto: New Holland