+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

Stavební stroje pod kontrolou? Se službou Smart Fleet je to snadné!

Poškození, vandalismus, krádež pohonných hmot či krádež celého stroje, to je noční můra všech vlastníků stavebních strojů. A přece můžete mít svoji stavební techniku plně pod kontrolou. Telematický systém Smart Fleet vám stroje nejen bezpečně ochrání, ale poskytne také celou řadu důležitých informací.

Pomocí řídicí jednotky a antén (GPS a GSM) můžete sledovat pohyb stroje v terénu. Informace obdržíte na svůj mobil či počítač. Stroj lze i na dálku zablokovat. Telematický systém však sleduje a vyhodnocuje nejen pohyb stroje či případné poruchy, ale i technické parametry, spotřebu, otáčky a další provozní údaje. Řídicí jednotka může předávat tyto informace do servisního střediska, čímž lze poruchám a poškození předcházet. Díky službě Smart Fleet můžete rovněž porovnávat a vyhodnocovat ekonomičnost a efektivitu jednotlivých pracovníků, kteří se na stroji střídají.

Smart Fleet si nemusíte pořídit jen s novými stroji New Holland, možná je i dodatečná montáž, která je rychlá a jednoduchá. Telematický systém lze nainstalovat v některých případech i do jiných značek stavební techniky. Služba Smart Fleet je variabilní a umožňuje si zvolit mnoho úrovní řešení a služeb. Je ideální pro firmy, které mají více stavebních strojů či tyto stroje pronajímají. Podobný systém funguje i u zemědělských strojů New Holland.

Fotografie

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2020 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz