+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

Vyvážecí přívěsy BINDERBERGER a MULTIFOREST

Převoz balíků slámy, senáže, transport klád a nebo transport sypkých materiálů. To donedávna znamenalo mít řadu strojů pro různá použití. Dnes je ale situace jiná, a to díky univerzálnosti vyvážecích přívěsů, které nabízí ARBO Klatovy. V jeho „stáji“ najdete hned dvě značky - vyvážecí přívěsy Binderberger  a Multiforest
 
Stroje obou předních světových výrobců kladou důraz na maximální kvalitu a především na univerzálnost použití. Stroje obou značek je možné vybavit plnou nástavbou s vyklápěním pro převoz štěpky a sypkých materiálů, brambor, hlíny a pod. Drapák na kulatinu snadno nahradíte drapákem na sypké hmoty, takže nakládání je snazší, víc než kdy jindy. 
 
Vyvážecí vozy Binderberger najdete v nabídce ARBO s nosností od 3,8 do 14 tun, bez pohonu, případně s hydraulickým pohonem jedné nebo dvou náprav. V případě hydraulické ruky je možné volit mezi různými typy s teleskopickým vysouváním nebo bez něj. Také si můžete vybrat nakládací rameno typu Z. Všechny přívěsy jsou vybaveny otáčením oje a stabilitu stroje zabezpečují hydraulické teleskopicky vysouvané podpěry. Dosah nakládacích ramen se pohybuje od 4 do 9,5 m. Přitom třeba u modelu 7200 s dosahem 7,2 m je nosnost ve vzdálenosti 3 m více než 1300kg! Rotace ramen je vždy v rozsahu 360°. Klanice jsou vyrobené z vysokopevnostní slitiny hliníku. Nižší hmotnost klanic umožňuje naložit více dříví na vůz. Pevnost tohoto typu materiálu vysoce převyšuje pevnost ocelových klanic, a proto s nimi budete jistě spokojeni po celou dobu životnosti vyvážecího přívěsu.
 
Díky spojení se stroji Multiforest změníte váš traktor na výkonný lesnický stroj. Společně s velkým, robustním přívěsem, silnou nakládací rukou a snadným ovládáním vykonáte svoji práci rychleji a snadněji, a tím zvýšíte svojí produktivitu. Vyvážecí přívěsy Multiforest jsou konstruovány pro těžkou práci. Dobře dimenzované části stroje snáší dlouhodobé velké zatížení. V sortimentu přívěsů si vyberete mezi stroji s páteřovou konstrukcí a rámovou konstrukcí. Pro zvýšení stability jsou přívěsy vybaveny teleskopickými podpěrami, které nezvětšují šířku přívěsu. Můžete si vybrat, zda chcete dva, tři nebo čtyři páry klanic. Přívěsy Multiforest mohou být vybaveny pohonem jedné, nebo obou náprav, vzduchovými, či hydraulickými brzdami a různými typy závěsných zařízení. Všechny části stroje jsou nejdříve tryskány, a poté kvalitní práškové lakování chrání stroj před korozí. Čistý design v sobě schovává spolehlivost, snadný přístup k servisním bodům, vysokou manévrovatelnost a průchodnost terénem. 
 
V řadě přívěsů Multiforest si vybere každý dle svých specifických požadavků od probírkových strojů až po stroje určené k odvozu hmoty po mýtní těžbě. Multiforest nabízí také široký sortiment hydraulických nakládacích ramen v typech s paralelogramem i s lomeným výložníkem. Konstrukce obou řad je velmi robustní a díky tomu zaručuje vysokou spolehlivost a životnost při jakýchkoliv pracovních podmínkách. Sloup je vyroben z materiálu Weldox a drapák z materiálu Hardox. Vysoký kroutící moment rotace sloupu je zaručen díky 4 hydraulickým příčným válcům. Nakládací rameno Multiforest lze také agregovat na tříbodový závěs traktoru, případně na pevnou agregační konstrukci traktoru nad naviják. 

Fotografie

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2020 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz