+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

New Holland s kombajnem CH7.70 Crossover Harvesting vstupuje do nového segmentu. Umístí se mezi řady CX a CR

New Holland oficiálně představil zcela novou sklízecí mlátičku CH7.70 s technologií Crossover Harvesting, která poskytne konzistentní průchodnost, vysoký výkon za všech podmínek a nízké provozní náklady. Výrobce při vývoji nové mlátičky čerpal z dlouhého vývoje dvojitých rotorů Twin Rotor a konvenčního mláticího systému.

vans outlet

Mláticí systém je vybaven velkým bubnem o průměru 600 mm, který má být největší v tomto segmentu. Mláticí systém je také kombinován s osvědčeným systémem Opti-Thresh, který reaguje na intenzitu mlácení a pro vynikající kvalitu slámy se dá zadní část mláticího koše posouvat a snadno nastavit. Přítomna je i osvědčená technologie dvojitého rotoru Twin Rotor, která poskytuje největší separační plochu v segmentu - 2,9 m2. Dvojitý rotor nabízí dokonalý lineární tok plodin a eliminuje potřebu agresivních změn rychlosti a směru. Výsledkem je zachování struktury a minimální narušení slámy i při práci v nejvyšších výkonech. Systém vyžaduje minimální změny nastavení při přepínání mezi plodinami. Mlátička je též vybavena kaskádovým čisticím systémem Triple-Clean, který přináší zvýšení čistícího výkonu o 15 %.

Mlátička CH7.70 může být vybavena celou řadou sklizňových adaptérů Varifeed až do pracovního záběru 9,15 m a zbrusu novou verzí s pracovním záběrem 8,53 m speciálně vyvinutou pro tento model mlátičky.

Model CH7.70 bude k dispozici i se svahovým vyrovnáváním. Díky osvědčenému systému SmartSieve se neutralizuje vliv příčného naklonění až o 25 %. Systém udržuje vyvážení sít pro rovnoměrné čištění. Když se podélný sklon změní, systém Opti-Fan otáčky ventilátoru upraví přímo úměrně velikosti této změny. To znamená, že při jízdě do svahu se otáčky ventilátoru automaticky zvýší, aby se zabránilo přetížení čisticího systému a zvýšila se kvalita vzorku zrna. Při jízdě do svahu se otáčky ventilátoru automaticky sníží, aby se zabránilo ztrátám zrna.

 

Autor: Milan Jedlička
Foto: New Holland

Fotografie

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2021 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz