+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

New Holland uvádí na trh rozšířenou řadu manipulátorů s novou převodovkou

Společnost New Holland rozšiřuje sortiment teleskopických manipulátorů s dosahem 6 až 9 metrů, které disponují novým designem a označením. Nově se budou manipulátory označovat písmeny TH a číslo bude značit klíčovou specifikaci stroje, což zajistí rychlou a snadnou identifikaci produktu, která je charakteristickým znakem společnosti New Holland. Manipulátory jsou k dostání od verze S až po verzi Elite. Řada TH byla rozšířena o 6 modelů a 14 verzí.

 

Stupně výbavy

Základní verze S je dostupná u modelů TH6.32 a TH7.32. Tyto modely mají motor o výkonu 133 koní a jednoduchou základní výbavu. Verze Classic, která je k dispozici u manipulátorů s výškou zdvihu šest, sedm a devět metrů, je zase ideální pro malé chovatele a farmáře.

Verze Plus, která je vhodná pro živočišné a smíšené zemědělské provozy, přináší řadu komfortních funkcí, jako je vzduchové sedadlo, teleskopický sloupek řízení a systém HVAC. Hydraulické rychloupínací zařízení umožňuje velmi snadnou a rychlou výměnu přídavných zařízení. Nechybí ani zadní osvětlení na kabině.

Verze Elite je nejlepší volbou pro velkopodnikatele a podniky služeb. Tato verze je vybavena výkonnějším motorem o výkonu 146 koní a dalšími pokročilými funkcemi. Nechybí vyhřívané sedadlo s integrovanými ovládacími prvky a kompletní osvětlení.

 

Nová převodovka

Řada TH nabízí zcela novou převodovku s elektronickou modulací, která zajišťuje lepší řazení. U manipulátorů ve verzi S a Classic je použita převodovka 4x3, kde je možné na třetí rychlostní stupeň jezdit bezpečně ve svahu a na druhý rychlostní stupeň jezdit komfortně na silážní jámě při rozhrnování/dusání. Převodovka 6x3 je dostupná u manipulátorů ve verzi Plus a Elite. Nabízí dva jízdní režimy vpřed/vzad a automatický režim řazení při jízdě, což vede k snadnějšímu a efektivnějšímu provozu.

Manipulátory jsou nově ve žluto-šedém zbarvení. Žlutá barva byla zvolena proto, aby manipulátory zapadly do nabídky strojů New Holland, které jsou také žluté (vyjma traktorů a techniky na zpracování půdy). Šedá barva zase značí robustnost. V interiéru kabiny nalezneme sedadlo řidiče s novým designem.

 

Autor: Milan Jedlička
Foto: New Holland

Fotografie

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., se sídlem Klatovy, Hřbitovní 757, PSČ 339 01, IČ: 40522172, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu C, vložce 588. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT.
Copyright © 2019 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz