+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

PŘEDNÍ ROZMETADLO HNOJIV: PŘESNÁ APLIKACE DVOU RŮZNÝCH HNOJIV PŘI JEDNOM PŘEJEZDU

Rozmetadla ZA-V a ZA-TS je nyní možné provozovat jako přídavné rozmetadlo umístěné v přední části traktoru. Toto řešení je určeno zejména těm uživatelům, kteří chtějí rozmetat dva různé typy hnojiv při jednom přejezdu. Umožňuje optimální nastavení každého rozmetadla dle typu hnojiva a tím i jejich precizní příčné rozdělení při vlastní aplikaci.

Pokud je rozmetadlo instalováno do předního tříbodového závěsu, rozmetací ústrojí nesměřuje dozadu, ale dopředu. Při ovládání rozmetadla je tedy nutné mít na paměti, že je zrcadlově otočeno. Aby práci s rozmetadlem Amazone obsluze usnadnila, vyvinula vlastní software, který již reverzní ovládání zohledňuje. 

Tímto způsobem, dokonce i při okrajovém nebo hraničním rozmetání, či při rozmetání podél koryt řek, může být omezení záběru rozmetadla  aktivováno na správné straně bez jakýchkoli problémů. Software také zrcadlí volitelný SwitchPoint, bod vypnoutí/zapnoutí. To znamená, že na v předu neseném rozmetadle je rozmetací ústrojí vpředu před strojem, takže příslušný spínací bod musí být dle toho umístěn.

Pro přepravu jakéhokoli předního rozmetadla je samozřejmé dodržení zákonem stanovených pravidel v rámci silničního provozu. Jedná se zejména o osvětlení pro jízdu na silnici a dodržování příslušných specifikací s ohledem pro přímou viditelnost. Společnost Amazone dále nabízí vnitřní osvětlovací soupravu, která se skládá z čirých čelních světel a dalších přídavných světlometů, aby tak vyšla vstříc požadavkům svých zákazníků.

 

Fotografie

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2020 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz