+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

Nová série variabilních lisů KUHN VB 3100

Nový desing od Firmy KUHN KUHN nabízí novou generaci variabilních lisů na kulaté balíky, která vám umožní reagovat na výzvy zítřka a je navržená s ohledem na vaše hlavní potřeby při balení balíků. Řada VB 3100 nabízí širokou škálu variabilních kulatých lisů na míru, které odpovídají vašim individuálním potřebám.

Lisy VB 3155-3185 jsou určeny pro lisování materiálů, jako je seno a sláma a senáž. Lisy VB 3160-3190 jsou lisy ISOBUS kompaktibilní určené pro lisování široké škály krmných materiálů, včetně siláže. Lisy VB 3165-3195, prémiová řada lisů XD, jsou navrženy tak, aby fungovaly v těch nejtěžších podmínkách po celém světě a jsou také k dispozici v kombinaci s baličkou.

Osvědčený, vylepšený integrovaný vkládací rotor v kombinaci se širokým sběračem s pěti řadami prstů a jeho dokonalé kopírování a přizpůsobení se terénu poskytuje u našich lisů VB záruku dokonalého sběru sklízeného materiálu. Zavěšení sběrače na rámu lisu spolu s dokonalým vedením dráhy držáků prstů ve spojení s kopírovacími koly sběrače zaručuje bezproblémový sběr hmoty i při vysokých pracovních rychlostech. Díky naší patentované technologii * INTEGRALNÍHO ROTORU je zaručena obrovská průchodnost hmoty do lisovací komory.

Nabízíme Vám k dispozici několik typů vkládání:

- OPTIFLOW otevřený vkládací systém s dvěma vkládacími šneky.

- OPTIFEED INTEGRALNÍ ROTOR, rotor s vkládacími prsty bez možnosti řezání.

- OPTICUT INTEGRALNÍ ROTOR rotor s dvojitými vkládacími prsty s možností volby řezání se 14 nebo 23 noži. Prémiové modely mají také technologii GROUP SELECTION (volby počtů nožů) a DROPFLOOR(spouštěcí dno pod rotorem).

Dokonalé zformování tvaru balíku, kdekoli a kdykoli, je zajištěno systémem KUHN PROGRESSIVE DENSITY a provedením lisovací komory. Osvědčená balicí komora PROGRESSIVE DENSITY zvyšuje tlak v průběhu lisování s růstem průměru balíku a zajišťuje i dokonalý start balení. Kromě toho je nyní i vyšší nastavení lisovacího tlaku balíku pro modely VB 3165-3195, kde dosahujeme až o 10% více váhy balíku u suchých lisovaných materiálů. Osvědčený systém vázání do sítě zajišťuje pevný tvar balíku s konzistentním čistým napětím sítě po celý cyklus vázání pro dokonalé spolehlivé zabalení balíku. Všechna důležitá nastavení lisu, jako je hustota, průměr balíku a počet ovinů sítě lze pohodlně nastavit na řídicím terminálu.

Mít plnou kontrolu nad strojem, to je klíč k dosažení produktivity, kterou očekáváte od Vašeho stroje KUHN, jeho ovládání je uživatelsky přívětivé. Nové uživatelské rozhraní a terminály poskytují jasný přehled o tom, co Váš stroj dělá kdykoli a zde také máte všechna důležitá nastavení na dosah ruky. Model VB 3155-3185 je vybaven novým barevným terminálem KUHN VT30, zatímco prémiovými modely jsou plně ISOBUS kompaktibilní.

 

Fotografie

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2020 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz