+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

PANTERA - inteligentní samojízdný postřikovač

Díky samochodu AMAZONE Pantera jste schopni splnit jakékoliv požadavky kladené na chemickou ochranu polních kultur. Tento samochodný postřikovač představuje spojení těch nejmodernějších technologií a systémů pro řízení stroje. Dohromady pak vytvářejí koncept samochodu Pantera pro velké zemědělské podniky a podniky služeb a jsou důležitou součástí "Inteligentní rostlinné výroby".

Inteligentní řešení kabiny

Ve velké kabině s pneumaticky odpruženým komfortním sedadlem a optimálním výhledem z postřikovače můžete pracovat bezpečně a uvolněně po celý den.

Inteligentní ovládání

Samojízdný postřikovač Pantera lze snadno ovládat díky joysticku a terminálu AMADRIVE. Práci Vám současně značně usnadní počítač AMATRON 3 s integrovanými systémy GPS-SWITCH a GPS-TRACK.

Inteligentní řízení podvozku

Jedinečný patentovaný tandemový podvozek zajišťuje klidnou, horizontální polohu ramen postřikovače. Garantuje současně stabilitu stroje ve svahu a umožňuje velmi snadné seřizování rozchodu kol.

Inteligentní pohon stroje

Díky motoru o výkonu 200 koní a řídicí jednotce s režimem ECO a POWER docílíte optimální spotřeby paliva. Přitom se díky komfortnímu hydrostatickému pojezdu můžete pohybovat rychlostí 0 až 40 km/hod, bez nutnosti přepínání rychlostních stupňů.

Inteligentní systém ošetřování rostlin

Díky ramenům Super-L s pracovním záběrem až 40 m a automatickému vedení ramen DistanceControl se můžete plně soustředit na správné ovládání postřikovače.

Podrobné informace v českém jazyce naleznete ZDE

Fotografie

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2020 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz