+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

New Holland T4.95 v komunálních službách u zákazníka na Plzeňsku

Široký sortiment traktorů New Holland nabízí dokonalá řešení všem zákazníkům napříč nejrůznějšími oblastmi využití. Velkou pozornost výrobce tradičně věnuje traktorům tzv. "nižší střední třídy", do které v nabídce značky New Holland zasahuje mimo jiné také modelová řada T4.

Město Holýšov v Plzeňském kraji leží na frekvetovaném silničním tahu Plzeň - Folmava. Společnost Městské technické a bytové středisko Holýšov, s.r.o. v tomto městě zprostředkovává služby v mnoha odvětvích. Kromě správy nemovitostí nebo výroby a zásobování města tepelnou energií, patří dál k těm k nejvýznamnějším aktivitám společnosti také rozsáhlá nabídka komunálních služeb. 

New Holland T4.95 - druhý rok provozu

Dlouhodobá spolupráce se společností ARBO, spol. s r.o. vyústila při potřebě obnovy strojového parku v pořízení traktoru New Holland T4.95 spolu s dalším příslušenstvím. Modelová řada traktorů T4 nabízí výkon v rozpětí 75 až 114 koní a představuje vhodnou kombinaci univerzálního a obratného traktoru, který dokonale vyhovuje specifické povaze prací v komunální sféře.

Hlavním faktorem pro výběr zástupce z řad T4 byl poměr mezi dostatečným výkonem a celkovými rozměry. Například při zimní údržbě traktor převážně pracuje v ulicích města nebo na malých prostorech, kde k lepší průjezdnosti napomáhá poloměr zatáčení 5,3 m a další parametry jako rozvor náprav 2258 mm nebo celková délka 4049 mm.
Oproti předchozímu zastaralému traktoru hodnotí jednatel společnosti Vladimír Trnka velmi pozitivně příznivé provozní náklady nebo vysokou úroveň komfortní kabiny VisionView. Neméně důležitou vlastností nového traktoru, především v časově neúprosném plánu zimní údržby, je také spolehlivost.

Díky této významné investici se okruh poskytovaných služeb MTBS Holýšov, s.r.o. mohl rozrůst o práce  s mulčovačem, štěpkovačem nebo příkopovým ramenem. Pro úklid sněhu v zimní období je traktor vybaven čelní sněhovou radlicí a neseným sypačem. 
Široké možnosti uplatnění nové soupravy pomohly k vyhledávání zakázek i za hranicemi města, například v okolních obcích. Kromě nasazení traktoru v městských částech je možné jej spatřit také při zimní údržbě průmyslové zony na místě bývalých kasáren nebo v areálech soukromých subjektů. 

Fotografie

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2020 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz