+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

Video: T8.435 SmartTrax

Výrazný posun nastal u řady T8, kde mají farmáři k dispozici kromě klasické kolové verze také verzi s polopásovým podvozkem SmartTrax. Podívejte se, jak se traktor choval při práci.

Nemá cenu představovat všechny výhody pásových řešení, zaměříme se jen na takzvané „rozdílové“ kvality. Zaprvé, T8 SmartTrax je přímo v konstrukční kanceláři stavěný na použití pásového podvozku. Vše je domyšleno do detailu a obecně CNH má dlouhodobé zkušenosti s pásovými podvozky. Pokud si tedy pořídíte T8 SmartTrax, můžete si být jistí, že celé ústrojí je konstruované na výrazně vyšší tahové síly, kterých s pásovým podvozkem traktor dosahuje. Další ze zajímavých výhod je, že traktory T8 mohou být osazené pásy o různých šířkách. Pokud si tedy vyberete variantu, kde přední pneumatika je stejně široká jako zadní pás, je traktor T8 SmartTrax výborně použitelný také v orbě. Jede pěkně v brázdě a nešlape si po zpracovaném, máme to vyzkoušené v praxi a jedenácti radličný pluh zvládal velmi dobře. Můžete si volit nejen šířku pásu, ale také rozchod. Jízdou všech strojů ve stejné stopě včetně sklízecí mlátičky šetříte půdu. I kolové traktory T8 mají výborné tahové vlastnosti, protože mají největší rozvor ve své třídě. S pásovým podvozkem se tahové vlastnosti ještě zlepšují, takže T8.435 v pohodě pracoval s hloubkovým kypřičem o záběru 4,5 m. Pásové traktory jsou často agregované s široko záběrovými stroji pro zpracování půdy, které pro správné fungování vyžadují vyšší pojezdové rychlosti. Přední odpružená náprava s pneumatikami pohlcuje hodně otřesů a o zbytek se postará odpružená kabina a sedačka. Jízda po poli je tak velmi komfortní, doporučujeme vyzkoušet. Přední kola také pomáhají při otáčení na souvrati, takže stroj nehrne půdu a při překonávání nerovností, kde celá souprava lépe kopíruje terén než klasické dvoupásové řešení. Tento stroj bude v Demo programu, takže si jej budete moci sami vyzkoušet.

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2021 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz