+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

AMAZONE - tři stříbrné medaile z Hannoveru

V rámci mezinárodního veletrhu zemědělské techniky AGROTECHNICA v Hanoveru byla značka AMAZONE oceněna komisí pro inovace třemi stříbrnými medailemi.

První medaile byla udělena za EasyCheck – jedná se o mobilní testovacího nástavbu pro určení rozložení hnojiva odstředivých rozmetadel. 

EasyCheck je lehká gumová rohož s nově vyvinutý systémem pro Smartphone APP. Díky tomuto systému lze jednoduše kontrolovat a optimalizovat rozhozené množství hnojiva, což napomáhá jednoduchému seřízení rozmetadla. Díky EasyCheck ušetříme až tři čtvrtiny času potřebného k provedení testu.

 

Druhá Medaile je udělena systému AmaSpot jedná se o novinku, kterou Amazone vyvinula ve spolupráci se společnostmi Rometron a Agrotop. Inovace je infračervený senzor GreenSense zabudovaný do ramen postřikovače.


Tento senzor umožňuje skenování celého povrchu a dokáže rozlišit rozdíl mezi zelenými rostlinami a půdou, která není pokryta biomasou. Kromě toho systém nabízí nové modulace trysek, které se otevírají a zavírají ve zlomku vteřiny, a tak umožní zapínat a vypínat trysky přesně na centimetr při rychlostech až 20 km / h. Kombinace trysek a senzorů slouží k přesné aplikaci herbicidů v cílových oblastech. Senzor detekuje zelené rostliny a tryska aplikuje herbicid přesně tam, kde je potřeba.

 

Třetí medaile pro Amazone byla udělena za GPS-switch (automatické vypínání setí na souvrati) s vybavením Autopoint, který automaticky a velmi přesně zapíná/vypíná dávkovací systém secího stroje. Nový AutoPoint systém, pomocí senzoru umístěném na secí botce, je schopen určit skutečný čas toku osiva a tím i přesný čas zpoždění či automatického předdávkování osiva.  


ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2020 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz