+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

"Stroj roku 2015" v kategorii kompaktní a speciální traktory

"Stroj roku 2015" v kategorii kompaktní a speciální traktory

Novému Boomer 54D byl udělen prestižní titul "Stroj roku 2015" v kategorii Kompaktní a speciální traktory. Porotou tvořilo 19 předních zemědělských novinářů z celé Evropy. Stroj byl odměněn za svou technickou inovaci a výhody, které přináší zákazníkům s kritérii výběru se zaměřením na inovativní funkce, výkonnost, produktivitu, náklady na provoz, snadné použití a komfort obsluhy.

Clean Tier 4B technologií s nízkými emisemi

Nový  Boomer ™ 54D je poháněn novým tříválcovým přeplňovaným motorem Common Rail o objemu 2,2l. Pro optimalizaci výkonu a spotřeby paliva je vybaven unikátním katalyzátorem pevných částic New Holland (PM-katalyzátorem) technologie Tier 4B. Motor produkuje 53 koní s maximálním točivým momentem 180 Nm.

EasyDrive ™ s plynule měnitelným převodem - jedinečný ve svém segmentu

Boomer ™ 54D je vybaven New Holland EasyDrive ™ s plynule měnitelným převodem (CVT). Je to jediný traktor v tomto segmentu s tímto typem převodovky, což přináší snadné ovládání kompaktní řady Boomer ™. CVT umožňuje nekonečné úpravy rychlosti až do 33 kilometrů za hodinu. To umožňuje obsluze přesně přizpůsobit svou rychlost dané práci, při současném snížení hluku v kabině a zvyšuje komfort obsluhy. Brzdění je hladké a stabilní, a tempomat umožňuje obsluze udržet, doladit nebo pokračovat v práci rychlostí, kterou si zvolí. Kromě toho, pokročilé nastavení (reakce) znamená, že může nastavit zrychlení a zpomalení tak, aby vyhovovalo jeho individuálnímu stylu jízdy nebo práce,kterou vykonává.

New Holland Boomer ™ 54D je ideální kompaktní traktor pro malé vlastníky pozemků, obce a podniky poskytující péči o pozemek, stejně jako pro správce sportovních zařízení. Velmi dobře se hodí pro úkoly, jako je údržba trávníku, terénní úpravy. Pro zemědělce bude vděčným pomocníkem kolem hospodářského dvora, stejně tak na pastvinách a drobnějších úprav kolem statku, jako je sečení nebo manipulace s jakýmkoliv materiálem.


Fotografie

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., se sídlem Klatovy, Hřbitovní 757, PSČ 339 01, IČ: 40522172, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni, v oddílu C, vložce 588. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT.
Copyright © 2019 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz