+420 376 375 423
  arbo@arbo-kt.cz

NEW HOLLAND UDĚLAL DOJEM NA VÝSTAVĚ BAUMA 2013

Stánek New Holland na výstavě Bauma 2013 přitahoval obrovské zástupy návštěvníků do své expozice s ohromující ukázkou svých posledních modelů strojů a technologií.

Stánek New Holland na výstavě Bauma 2013 přitahoval obrovské zástupy návštěvníků do své expozice s ohromující ukázkou svých posledních modelů strojů a technologií.

ÚSPĚŠNÁ UKÁZKA NEW HOLLAND CONSTRUCTION

Mario Gaspari, prezident značky New Holland Construction je velmi potěšen s výsledkem výstavy v tomto roce:

„Bauma je klíčová událost ve stavebním průmyslu spojující širokou veřejnost z celého světa. Je to stále vynikající příležitost pro nás k diskusi s našimi zákazníky o vývoji jejich potřeb a ukazujeme jim, co děláme, abychom ji pomohli v jejich podnikání.“

„Účast v tomto roce byla zase jednou z největších a nové stroje a technologie, které jsme prezentovali přitáhli mnoho zájmu ze strany návštěvníků expozice.“

ZÁLOHA VÝKONU A ÚSPORA PALIVA S ŘEŠENÍMI TIER 4

Řešení emisí od New Holland byly zase jednou z hvězd výstavy, a to s prvním modelem Tier 4 final, pásovým midirýpadlem a nabídkou posledních modelů Tier 4 interim. Tato nabídka zahrnuje tři pásová rýpadla řady „C“ s krátkou zádí, které doplňují naši řadu pásových rýpadel, čímž dávají  našim zákazníkům široký výběr strojů s nejpokročilejšími technologiemi za účelem maximalizace jejich produktivity a návratnosti investic.

Rovněž představením technologie New Holland Tier 4 interim jsou nové dozery řady „C“, která nyní nabízí tři modely v řadě od 13 do 20 tun se zařazením nového modelu na dolním konci řady. Stejně jako všechny New Holland Tier 4 interim stroje, tak nové modely spoléhají na vysokou spolehlivost značkových hydraulických komponentů a technologie nízkoemisních motorů, čímž se nabízí výjimečná úspora paliva a značný výkon.

STÁNEK BOHATÝ NA NOVINKY

Vystavený smykem řízený nakladač L230 a pásový kompaktní nakladač C238 naplňují podmínku stroje se značně vyšším výkonem, zatímco si udržují kompaktní rozměry svých předchůdců.

Také novinkou na stánku jsou nejlépe prodávané gradery New Holland, jejichž nová vlastnost nízko profilové kabiny, která snižuje maximální výšku na 3,06 m, čímž se překonávají všechny přepravní limity.

Jinou novinkou na našem stánku je vystavený New Holland T7.270 Auto Command, zemědělský traktor, neboť tento typ traktoru se stává stále více populární na stavbách infrastruktur, terénních úprav, letišť pro jeho silný a univerzální výkon.

Vynikající vlastnosti graderů New Holland a popularita zemědělských traktorů ve stavebním odvětví byly uznány časopisem Diesel Progress a výrobcem hnacích ústrojí firmou ZF, který byl odměněn druhým respektive prvním místem za grader F156.7A a traktor řady T9 ve svých kategoriích cenou za vynikající strojírenské zařízení.

CELOSVĚTOVÁ PODPORA ČINÍ ŘÍZENÍ FLOTILY SNADNÉ A NÁKLADOVĚ EFEKTIVNÍ

Rovněž prezentovaný na stánku, namontovaný na několika vystavovaných modelech byl telematický systém  FleetForce od New Holland, který dává vedoucím manažerům kontrolu nad jejich flotilou, umožňuje jim optimalizovat nasazení a využití každého stroje, maximalizovat jejich provozuschopnost a zvýšit jejich bezpečnost, jsou-li na stavbě. Tohle je řízení flotily s nejvyšší efektivitou a bez stresu.

Abychom ukázali jak New Holland jde pořád dále, pracujeme úzce s našimi dealery, kteří poskytují zákazníkům celosvětovou podporu, uvedli jsme program Yellow Shield. Tohle kombinuje systém Fleet Force s plánem programované údržby a prodloužené záruky. Dealer bude připojen ke stroji ve flotile přes FleetForce a stará se o plánovanou údržbu, reaguje rychle, když dojde ke vzniku závady, udržuje flotilu ve výborném stavu, zatímco zákazník se může soustředit na své podnikání.

     
   

ARBO, spol. s r.o.
Hřbitovní 757
339 01 Klatovy
telefon:
+420 376 375 423
e-mail:
arbo@arbo-kt.cz
Toto jsou internetové stránky společnosti ARBO, spol. s r.o., IČO 40522172, se sídlem na adrese Hřbitovní 757, Klatovy II, 339 01 Klatovy, zapsané v obchodním rejstříku pod sp. zn. C 588/KSPL. Společnost ARBO, spol. s r.o. je členem koncernu AGROFERT řízeného společností AGROFERT, a.s., IČO 26185610, se sídlem na adrese Pyšelská 2327/2, Chodov, 149 00 Praha 4.
Copyright © 2020 ARBO, spol. s r.o., vytvořil: Petr Tichý (HSD), grafika: www.jak.cz